
Košarkaške kvalifikacije za Rio: Grci i Latvijci odradili lagano zagrijavanje na startu
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 04.07.16. | 20:18
Kvalifikacijski turnir u Beogradu i Torinu započeli bez iznenađenja.
Bio je ovo dan zagrijavanja za favorite. Kvalifikacijski košarkaški turniri za odlazak na Olimpijske igre počeli su bez iznenađenja. Točnije, iznenađenja nije bilo niti u najavi.
Grčka je u Torinu lako svladala Iran sa 78:53, dok je Latvija bila brutalna u srazu s nedoraslim Japanom, kojeg je razbila sa 88:48.
Grci su se protiv Iranaca čuvali i dobro raspodijelili minutažu, a već do poluvremena stekli su 17 poena prednosti. U trećoj trećini Iran je bio dostojan rival, ali jasno da nije mogao ugroziti puno kvalitetnijeg suparnika. Grčku je predvodio sjajni Antetokounmpo sa 16 koševa, a raspoložen je bio i Bourousis sa 11 poena za 16 minuta.
Sraz Latvijaca i Japanaca bio je pak klasična igra mačke i miša. Latvijci su konstantno povećavali prednost i na koncu se zaustavili na +40.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
LOL
Counter Strike
Mali Nogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.