
Embiid produžio ugovor sa Sixersima
Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 20.09.24. | 17:19
Embiid (30) je 2023. osvojio nagradu za najkorisnijeg igrača (MVP) NBA lige i dva puta završio na drugom mjestu u glasanju za MVP-a (2021., 2022.), oba puta iza srpskog košarkaša Nikole Jokića
Košarkaš Philadelphije Joel Embiid potpisao je trogodišnje produženje ugovora s Sixersima, vrijedno 193 milijuna dolara.
Prouči cjelokupnu ponudu na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Embiid će tako ostati u Sixersima do kraja sezone 2028./2029.,a u te tri godine zaraditi će 193 milijuna dolara, što znači da je ukupna vrijednost njegovog petogodišnjeg ugovora s Philadelphijom iznosi 301 milijun dolara, što je među tri najveća ugovora u povijesti NBA lige.
Embiid (30) je 2023. osvojio nagradu za najkorisnijeg igrača (MVP) NBA lige i dva puta završio na drugom mjestu u glasanju za MVP-a (2021., 2022.), oba puta iza srpskog košarkaša Nikole Jokića. Embiid, koji je s reprezentacijom Sjedinjenih Američkih Država osvojio zlato na Olimpijskim igrama u Parizu, sedam je puta imenovan za All-Star momčad NBA lige.
(Hina)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Stolni Tenis
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.