
Čistka u Cedeviti: Odlaze dva Amerikanca, vraća se Jacob Pullen
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 22.10.18. | 18:38
Loši rezultati prouzročili su velike promjene u rosteru.
Tri poraza u četiri kola ABA lige prouzročila su veliki potres u Cedeviti, a svlačionica će pretrpjeti brojne promjene.
Kako navodi ugledni košarkaški portal Sportando, a radi se o sjajno informiranom izvoru, Cedevitu će napustiti play Josh Magette i krilo Elgin Cook, dok se u klub vraća Jacob Pullen.
Magette je u dvije utakmice ABA lige u prosječno 15 minuta bilježio 7 poena i 4 asistencije, dok je Cook odigrao četiri utakmice uz 10 poena, 3,3 skoka i 1,5 asista za 20 minuta, koliko je provodio na parketu.
Jacob Pullen već je u sezoni 2015/16 nosio dres Vitamina i bio je najbolji strijelac momčadi koja je igrala Top 16 Eurolige. U Euroligi je zabijao 13,5 poena, dok je u regionalnoj ligi bio na 14,5 poena uz 3,2 asistencija. Nakon hrvatskog kluba, Pullen je još igrao u Philadelphiji (tri utakmice), nakon čega je igrao u G ligi, Iranu i Turskoj.
(foto: Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.