
Cedevita dogovorila dolazak još dva pojačanja
Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 29.05.20. | 09:39
Veliko preslagivanje u Ljubljani.
Nakon premijerne sezone u Ljubljani, u redovima Cedevita Olimpije traje veliko presalgivanje momčadi uoči novih iskušenja u sljedećoj sezoni. U ovoj nisu osvojili ništa jer su ABA liga, kao i slovensko prvenstvo i kup, prekinuti i neće se proglasiti pobjednici.
Momčad su već napustili Somonović, Zirbes, Krušlin, Stipanović, Dratož, Artis, Zagorac, Mulalić i Krampelj, a stigli su tek Kendrick Perry i mladi Dan Duščak.
Kako prenosi slovenska Ekipa, Cedevita Olimpija je sve dogovorila s dvojcem iz Primorske. Novi članovi kluba iz Stožica postat će Žiga Dimec i Alen Hodžić. Obojicu je vrlo uspješno u momčadi iz Kopra vodio Jurica Golemac, koji je u međuvremenu preuzeo klupu Ljubljančana i krenuo u dovođenje igrača koji se savršeno uklapaju u njegov sistem.
Dimec je sa reprezentacijom Slovenije osvojio naslov prvaka Europe 2017. godine, a ove je sezone u ABA ligi zabijao 6.7 poena i hvatao 3.6 skokova. Što se Hodžića tiče, on je ove sezone bio mna 9.3 poena, 2.5 skoka te dvije asistencije.
(foto: Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Mali Nogomet
Ragbi
Stolni Tenis
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.