Budućnost dovela novog Amerikanca - stigao najbolji obrambeni igrač NCAA lige i NBA D-Lige
Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 26.06.18. | 16:48
Momčad iz Podgorice ne misli biti prolaznik u Euroligi.
Budućnost je svojim prvim naslovom ABA prvaka izborila nastup u Euroligi, a da crnogorska momčad ne misli biti prolaznik u najjačem europskom košarkaškom natjecanju pokazuje i lista pojačanja koja su već došla u Podgoricu.
Prvi potez su bili novi ugovori za Nemanju Gordića i Nikolu Ivanovića, a onda je uslijedio dolazak stranaca – u Budućnost su došli Earl Clark, Edwin Jackson i Coty Clarke, a danas se tom popisu priključio Aaron Craft.
Ovaj 27-godišnji playmaker prošlu je sezonu igrao za Monaco gdje je imao prosjek od 6,7 poena, 3.4 skoka i 3,4 asistencija, ali važnija od tih brojki je njegova obrana. Proglašen je najboljim defanzivnim igračem francuskog prvenstva, a da mu je obrana glavna strana pokazuje i naslov najboljeg obrambenog igrača NBA D-lige 2015. godine kao i naslov najboljeg sveučilišnog defanzivca godinu dana ranije.
(Foto. Wikipedia)
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
Hokej na ledu
Baseball
Kriket
Stolni Tenis
Ragbi
Snooker
Counter Strike
LOL
Pikado
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.