USA Today Sports

Bogdanovićev Utah dobio sedmu zaredom, Šarić se vratio na parket pobjedom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 14.02.21. | 09:38

U najzanimljivijem okršaju večeri Brookyln je dobio Golden State

Poslije nešto skromnije partije prije dva dana, Bojan Bogdanović sinoć je ponovo bio dobar u pobjedi Utaha protiv Miamija 112:94, za nešto više od pola sata na parketu ubacio je 19 poena, uhvatio šest skokova i podijelio tri asista.

Njegovi su najbolje raspoložena momčad u NBA ligi trenutačno, imaju 18 pobjeda u zadnjih 19 susreta i čak sedam zaredom, a za ovu posljednju najzaslužniji su Donovan Mitchell i Rudy Gobert s 26 ppoena, odnosno 16 poena i 12 skokova. Ovaj prvi prelomio je susret s osam poena u trećoj četvrtini, a Utah je u tom razdoblju igre s pet poena na poluvremenu, otišao na 21 poen na ulasku u posljednju dionicu igre.

Miami je imao Kendricka Nunna s 23 poena, Jimmyja Butlera i Maxa Strusa s po 15 poena, ali ništa osim uvjerljivog poraza im to nije donijelo.

Dario Šarić vratio se na parket poslije mjesec dana pauze zbog koronaprotokola, a povratak je proslavio s 15 poena, dva skoka, četiri asista, četiri osvojene lopte i blokadom za 20-ak minuta igre u pobjedi protiv Philadelphije 120:111.

U derbiju večeri Kevin Durant slavodobitno se vratio u Oakland pobijedivši 134:117 Golden State Wariorse ubacivši 20 poena, Kyrie Irving zabio je 23 poena za Brooklyn, a Harden se ubacio s 19 poena i 16 asista. Najbolji strijelac susreta bio je Steph Curry s 27 poena.