Beal prebacio 50 za rekord karijere, novi triple double Westbrooka (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 06.12.17. | 08:26

Iako su igrane samo tri utakmice uzbuđenja nije nedostajalo.

Bender je odigrao samo 12 minuta usprkos činjenici da nije nastupio nominalno prvi centar Tyson Chander. Uhvatio je jedan skok u vremenu provedenom na terenu uz jednu promašenu tricu, bez postignutog poena. Devin Booker je vodio Sunse s 19 poena i 8 asistencija, dok su s druge strane DeMar DeRozan i Kyle Lowry svaki s 20 poena odveli Raptorse do pobjede.

Oklahoma City je stigla do treće pobjede zaredom i na omjer 11-12 slavivši nad Utahom Jazzom velikim preokretom u posljednjoj četvrtini. Gosti su u posljednji četvrtinu ušli s 12 poena razlike, na poluvremenu su imali osam razlike, no uspjeli su izgubiti.

OKC je posljednju četvrtinu dobila s čak 18 razlike na krilima sjajnog Westbrooka koji je upisao novi 'triple double' s 34 poena, 13 skokova i 14 asistencija. Paul George dodao je 21, poena, Steven Adams 20 dok je Carmelo Anthony opet imao užasnu šutersku noć pogodivši 6 od 19 ispaljenih lopti.

Bez obzira na Westbrooka najbolju partiju dana pružio je Bradley Beal koji je u pobjedi svojih Wizardsa na gostovanju kod Portlanda zabio 51 poen što mu je rekord karijere. Uzeo je baš sve u svoje ruke i ispalio 37 šuteva od čega je pogodio 21, a ni jedan drugi njego  suigrač nije potegnuo više od 19 šuteva. Za Portland je sjajno odigrao Damian Lillard koji je zabio 30 poena uz 8 skokova i 9 asistencija.