Babo i Mitchell sredili Pelicanse, Bender debitirao za Buckse

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 24.11.19. | 09:06

Hrvatski reprezentativac igra sezonu karijere u NBA ligi.

Utah Jazz vodili su cijelu utakmicu, ali u završnici su se morali dobro pomučiti kako bi slomili New Orleans. U zadnje dvije i pol minute ušli su s prednošću 122:110, ali Brandon Ingram vratio je goste u igru tricom, međutim Green i Bogdanović sa slobodnih bacanja potvrdili su pobjedu.

„Odigrali smo sjajno, pogotovo prvo poluvrijeme. Bila nam je ovo ofenzivno najbolja utakmica sezone. Svi su igrali s puno samopouzdanja, odmah na početku napravili smo seriju 14:0 i probudili publiku. Igrali smo odličnu obranu i imali puno otvorenih šuteva,“ rekao je Bogdanović.

Donovan Mitchell ubacio je 37 poena, ugrabio sedam skokova i pet asistencija, a Bojan Bogdanović 28 poena, koje je komplementirao s pet skokova i pet asistencija za 36 i pol minuta na parketu.

Milwaukee je pobijedio Detroit 104:90 kontroliravši susret od prve do zadnje minute, a za 13. pobjedu sezone dovoljna je bila serija 12:0 na startu zadnje dionice igre. Giannis je bio prvo ime susreta s 28 poena i deset skokova, a Dragan Bender u dvije debitantske minute u dresu Bucksa imao je asistenciju i blokadu bez šuta na koš.