Petre Thomas-USA TODAY Sports

Babo i Jazzeri slomili Houston nakon produžetaka, nevjerojatni preokret Bucksa (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 3min | čet. 03.03.22. | 07:16

Harden na skok i asistenciju od triple doublea.

Sinoć je odigrano osam NBA utakmica, a nama najveći fokus bio je na utakmici odigranoj u Toyota Centru u Houstonu. Utah Jazz svladao je Houston Rocketse nakon produžetka 132:127 kojeg su domaćini izborili tricom Christiana Wooda (ukupno 24p, 10s, 7a, 4ul, bl) sa zvukom sirene (117:117). Jazzere su do pobjede predvodili sjajni Donovan Mitchell (37p, 10a, 3ul, 2a) i Rzdy Gobert (27p, 17s, 2 bl, a, ul), a odličan je bio i Bojan Bogdanović koji je zabio 18 (šut 7/14) uz pet skokova. Sažetak utakmice možete pogledati OVDJE.

Zanimljivo je bilo u duelu dvije ponajbolje momčadi Istoka u kojoj su prvaci Milwaukee Bucksi sa 120:119 svladali trenutno vodeću momčad konferencije Miami Heat. Gosti su u završnu četvrtinu ušli s prednosti, imali su čak i +14 nešto više od sedam minuta prije kraja. No, serijom 21-6 Bucksi su stigli do preokreta. Khris Midleton je 13.5 sekundi prije kraja pogodio za -1, Giannis Antetokounmpo je izborio podbacivanje, a potom i loptu, da bi Jrue Holiday zabio sekundu prije kraja za konačni preokret. Giannis je bio najbolji s 28 poena, 17 skokova, 5 asistra, dvije ukradene lopte i blokadom, a Holiday je zabio 25 uz 11 asista i šest skokova. Kod Heata najefikasniji je bio Tyler Herro s 30 poena, sedam skokova i pet asista, odličan je bio i Bam Adebayo (18p, 12s, 4a), a podbacio je Jimmy Butler sa šest poena (2/14), tri skoka i dvije asitsencije. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Jamesu Hardenu falile su asistencija i skok u domaćoj pobjedi Philadelphije nad New York Knicksima (123:108) za triple-double (ukupno 25p, 9a, 9s), a odličan u redovima Phile bio je Joel Embiid koji je zabio 27 uz 12 skokova i četiri asistencije. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.