Trener Houstona objasnio zašto su doživjeli najveći poraz u povijesti
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 21.05.18. | 18:59
Warriorsi su slavili sa nevjerojatnim 41 poenom razlike.
Košarkaši Houston Rocketsa u trećoj utakmici finala Zapada doživjeli su debakl protiv branitelja naslova Golden Statea.
Wariorrsi su im nanijeli najveći poraz u play-offu u povijesti i tako poveli 2-1 u seriji na četiri pobjede.
Trener Rocketsa, Mike D'Antoni rezignirano je prokomentirao utakmicu.
„Jedna stvar je vodila drugoj u ovoj utakmici. Igrali smo premekano, zapravo. Ne možeš to raditi protiv ovih momaka. Ovi momci su dobri“, rekao je 67-godišnji trener.
S njim se složio i najbolji igrač teksaške momčadi, James Harden, koji je ubilježio 20 koševa i 9 asistencija, ali je pružio lošu obrambenu partiju.
„Trener je u pravu. Nismo bili agresivni koliko trebamo biti. Počeli smo poprilično dobro utakmicu, a onda smo im dopustili da steknu samopouzdanja do kraja prve četvrtine. Gledajući samo obrambeni dio igre, nisu nas niti osjetili i to se pokazalo večeras na rezultatu.“
Četvrta utakmica je na rasporedu ponovno u Oaklandu u noći sa utorka na srijedu u 3:00 po hrvatskom vremenu.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.