
Poraz Liverpoola, petarda Chelseaja
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 17.07.14. | 09:29
Liverpool i Chelsea jučer su igrali prve prijateljske utakmice ovoga ljeta...
Redsi su gostovali u Danskoj kod Brondbyja i izgubili 1:2. Viceprvak Engleske nastupio je bez ijednog od četiri dosadašnja pojačanja (Lambert, Lallana, Can, Marković), a u kombiniranom sastavu Brendana Rodgersa najpoznatija imena bili su Agger, Škrtel, Lucas Leiva i Coutinho.
Motivirani domaćin na odmor je otišao s prednošću 1:0 koju im je u 23. minuti donio Norgaard, no početkom nastavka izjednačio je Liverpoolov Šveđanin, 19-godišnji Kristoffer Peterson. Kad se činilo da će završiti s miroljubivih 1:1, za veliko slavlje Brondbyja pogodio je Makedonac Ferhan Hasani u sudačkoj nadoknadi.
S kombiniranom momčadi igrao je i Chelsea kod engleskog četvrtoligaša Wycombea. Završilo je 5:0 za Mourinhov sastav, zabili su i Terry i Ivanović, no prije svega treba istaknuti zapažen nastup pojedinih mladića. Dvostruki strijelac bio je 17-godišnji Isaiah Brown, a dvije asistencije upisao je njegov vršnjak Jeremie Boga.
Crystal Palace se pak nalazi na pripremama u Austriji, gdje su napunili mrežu lokalnog niželigaša Grazera. Bilo je čak 13:1, a najviše – četiri pogotka – zabio je Stephen Dobbie. Bez golova odigrali su Ipswich Town i West Ham, Wolverhampton je u Irskoj s 3:1 pobijedio Shamrock, Middlesbrough je izgubio od španjolskog trećeligaša Lucene 0:1, dok je Bolton poražen u Švedskoj od Mjallbyja 2:3.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Mali Nogomet
Ragbi
Dota
LOL
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.