Pivaj svitu, pukni puško, Benevento ima bod!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.12.17. | 14:40

Povijestan bod protiv Milana donio mu je golman Brignoli u petoj minuti sudačke nadoknade.

Njihova prva žrtva bio je očajni Milan s kojim je kod kuće odigrao 2:2, a ključan trenutak dogodio se u petoj minuti sudačke nadoknade kad je golman Alberto Brignoli zabio za povijestan remi.

Da stvar bude gora po Rossonere, dvaput su imali prednost na susretu, vodili su 1:0 golom Bonaventure u prvom dijelu, ali anulirao ga je bivši interovac Puscas, a drugi put vodili su po golu hrvatskog reprezentativca Nikole Kalinića u 57. minuti, no ni to nije bilo dovoljno.

Posao domaćima olakšao je Romagnoli dobivši drugi žuti karton u 72. minuti, a igrača viška uspjeli su kapitalizirati na samom kraju susreta dramatičnim golom u petoj minuti nadoknade.

Benevento sad konačno ima bod i ne zaostaje tako puno za 17. mjestom koje jamči ostanak u Serie A, naime Genoa, koja trenutačno drži to mjesto ima 10 bodova, ali i utakmicu manje. Za momčad poput Beneventa tri pobjede u ovoj konkurenciji se čine kao ogroman pothvat, ali i najduže putovanje počinje prvim korakom...

(foto: Action Images)