NAJDUŽI NIZ: Pogodi ishod utakmice Hrvatska – Grčka i osvoji vrijedne nagrade

Vrijeme Čitanja: 3min | čet. 09.11.17. | 11:02

Danas se igramo s utakmicom dodatnih kvalifikacija za odlazak na SP u Rusiji.

Cedevita sinoć nije uspjela nastaviti svoj sjajan niz te je time poništila i mnoge nizove u našem nagradnom natječaju NAJDUŽI NIZ.

Popis trenutnih nizova i sva pravila ovog natjecanja potražite u drugom dijelu teksta, nakon fotografije.

Danas se igramo s utakmicom dodatnih kvalifikacija za odlazak na SP u Rusiji između Hrvatske i Grčke.

Ako mislite da će Hrvatska danas pobijediti u komentarima napišite „1“', ako mislite da će utakmica završiti neriješeno napišite „0“ ili „X“, a ako vjerujete u pobjedu Grčke, napišite „2“.

Još jednom podsjećamo kako komentare, odnosno predviđanja primamo samo na našoj stranici, ne i na Facebooku, a kako svi komentari moraju proći autorizaciju naših administratora, molimo vas za strpljenje jer se na objavu istih ponekad mora čekati nekoliko minuta. Utakmica Hrvatska – Grčka počinje u 20:45 sati, a mi vaše prognoze primamo do 20:44.

Inače, ova utakmica se nalazi u super ponudi Germania Sport kladionice, a tečaj na pobjedu Hrvatske je 1,50. Više od 300 različitih oklada na ovu utakmicu pronađite OVDJE.

Ideja natjecanja NAJDUŽI NIZ je da se povezuje što veći niz točnih odgovora, a mi ćemo vas nagrađivati za 'okrugli' broj nizova – prva nagrada slijedi nakon niza od 5 pogođenih rezultata kada ćete dobiti vaučer u iznosu od 20 kuna za klađenje u Germania Sport kladionici. Nakon 10 pogođenih dobit ćete vaučer od 50 kuna, za niz od 20 pogođenih rezultata nagrada je vaučer od 100 kuna, a nakon toga, za svaki daljnji 'okrugli' niz (30, 40, 50…) dobit ćete bonus nagradu Germania Sport kladionice o kojoj ćete biti obaviješteni.

U ovoj igri sudjelovati mogu svi, ali u konkurenciju za nagrade ulaze samo punoljetne osobe registrirane na Germania Sport kladionici. Registracija je besplatna, a link za nju možete pronaći OVDJE. Svoje prognoze ostavljate u komentarima na tekstove objavljene na Germanijaku, a naši novinari će svakog dana, uz novi zadatak, objavljivati i tablice s trenutnim poretkom nizova.

U konkurenciju za nagradu će ući svi igrači koji će svoje prognoze ostaviti do početka odabranog sportskog događaja, a iako ćemo svakog dana nuditi novu utakmicu, igrači ne moraju svakog dana ostavljati svoje prognoze. Ako to zaboravite napraviti ili jednostavno niste sigurni koju bi prognozu na određeni događaj dali, vaš niz se ne poništava, odnosno ne vraća se na nulu. To se događa jedino u situaciji kada pogriješite u svojoj prognozi.

Svaki igrač mora barem jednom mjesečno, u svakom pojedinačnom mjesecu sudjelovati u NAJDUŽEM NIZU. U protivnom će mu se nizovi poništiti.

Trenutačni nizovi:

4 – Ante Severinski, Ivica Peroković

3 – Milan Resanović, Patrik Vitasović

2 – Božo Dragobratović, Davorin Gluhak, Filip Ban, Marijan Jerković, Marin Šalinović, Mario Stojaković, Marko Mirković, Marko Šućur, Mateo Stanković, Petar Drača, Tin Žaja, Vjekoslav Vaci

1 – Borna Kovačić, Dalibor Cafuk, Denis Balaško, Dragan Vujo, Filip Škrlec, Jasmin Dizdarević, Josip Mohač, Krunoslav Eraković, Leo Lisek, Marin Tafra, Mario Krajnik, Marko Kadić, Martin Cindrić, Mirko Ikić, Nikola Vučković, Predrag Bužanić, Robert Hunjak, Saša Milosavljević, Teo Balaban, Tomislav Agbaba, Tomo Bagarić, Vedran Vukoja, Vladimir Astaloš, Zdenko Markić

(Foto: Pixsell)


Tagovi

najduži niz

Ostale Vijesti