Dok svira radio... Pašalić zabio u derbiju protiv Zenita (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 27.11.17. | 19:54

Bivši Hajdukov igrač bio je strijelac u pobjedi moskovskog Spartaka protiv Zenita 3:1.

Bivši hajdukovac odlično je ispratio kontru i sjajno se ubacio na dodavanje Ze Luisa te iz blizine proparao mrežu gostujućeg golmana Lodigina.

Spartak je poveo preko Samedova u 19. minuti, a u 30. Luiz Adriano udvostručio je prednost domaćih. Crishito je u 35. minuti vratio neizvjesnost koja je trajala sve do posljednje minute regularnog djela susreta kad je Pašalić zabio četvrti gol na susretu.

Dodajmo da je domaćin od 85. minute bio u igračkom deficitu po isključenju Fernanda.

Spartak je nakon 18 kola na četvrtom mjestu prvenstva sa samo dva boda zaostatka za drugoplasiranim Zenitom, odnosno osam iza Ćorlukinog Lokomotiva.