
Cedevita dovodi četvrtu četvorku: Stiže bivši hrvatski reprezentativac
Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.12.17. | 11:47
U Turskoj je imao solidan prosjek od 10,7 koševa i 4,7 skokova po utakmici, ali nakon navodne svađe s trenerom morao je otići. Cedevita se neće buniti.
Damir Markota navodno je sve dogovorio i trebao bi uskočiti kao rezerva za poziciju „četvorke“ jer Karlo Žganec trenutačno nije na istoj razini kao Nichols i Šveđo.
Bivši hrvatski reprezentativac nedavno je raskinuo s turskim Ušakom zbog navodne svađe s glavnim trenerom pa su ga se Turci odlučili riješiti, iako nije uopće imao loš prosjek u najjačoj europskoj košarkaškoj ligi (10,7 koševa, 4,7 skokova po susretu).
No to bi moglo prouzročiti popriličnu gužvu u rosteru lad se vrati Marko Arapović jer Cedevita će imati čak četiri četvorke. Žganeca, doduše, polako pretvaraju u klasičnog centra jer sve više dobiva priliku na toj poziciji.
(foto: Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.