REUTERS/Vincent West

VIDEO Modrić igrao 84 minute u pobjedi kod Real Sociedada, Güler donio tri boda

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 26.04.24. | 23:06

Carlo Ancelotti odmarao je glavne adute za gostovanje kod Bayerna u utorak

U uvodnoj utakmici 33. kola španjolskog prvenstva nogometaši Real Madrida svladali su u gostima Real Sociedad s 1-0 i došli nadomak titule.

Jedini pogodak za Real Madrid postigao je Arda Güler u 29. minuti, a Luka Modrić je igrao do 84. minute. Baski su bili potpuno ravnopravan, ako ne i bolji protivnik, ali nisu zabili gol. Izjednačili su doduše u 33. minuti, ali je tada pogodak poništen nakon pregleda Vara zbog prekršaja nad Aurelienom Tchouamenijem. Ishod utakmice nije se mijenjao do kraja.

Pogodak za pobjedu pogledajte OVDJE (Arenasport)

Madriđani sada imaju 14 bodova prednosti u odnosu na najbližeg pratitelja Barcelonu na vrhu La Lige i na putu su do novog naslova prvaka Španjolske.

Na vrhu je Real Madrid s 84 boda, Barcelona s utakmicom manje na drugom mjestu i 70. Slijede Girona (68), Atletico Madrid (61) i Athletic Bilbao (58). Real Sociedad trenutno je šesti s 51 bodom.