Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 05.05.17. | 22:20

Obrane nisu postojale u ovoj utakmici.

Već do 40. minute Werder je stigao vodstvo domaćina i izjednačio na 2:2 golovima Bartelsa i Gebre Selassiea, no i taj je rezultat na semaforu stajao samo četiri minute jer je u 44. minuti Zoller zabio novi gol za domaćine i vratio ih u prednost.

Obje se momčadi bore za europske pozicije pa visoki angažman ne čudi, no obrane su ovdje potpuno podbacile. Ni drugo poluvrijeme nije donijelo novosti, obje su ekipe brzo zabile još po jedan pogodak, a taj je Koln zatvorio utakmicu i održao prednost do kraja. Ovom pobjedom stigli su na šesto mjesto ljestvice koje vodi u Europa ligu, a pritom su preskočili Werder koji je sada sedmi. Posebno je dobar bio četvrti gol Kolna koji je zabio Modeste. Bomba u prvi kut, pogledajte.

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.227%;"><iframe src="https://streamable.com/s/10lb3/doobkk" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>