Screenshot

VIDEO Kakav potez! Josip Stanišić prekrasno zabio za pobjedu Bayerna

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 29.07.23. | 14:15

Ušao u igru i riješio utakmicu.

Nogometaši Bayerna s 1-0 su pobijedili japanski Kawasaki u pripremnoj utakmici koja se igra u sklopu turneje Bavaraca u Japanu. Pogodak za pobjedu zabio je Josip Stanišić i to na fantastičan način.

Bayern je utakmicu započeo bez ijednog Hrvata u udarnom sastavu, ali je u 46. minuti Thomas Tuchel izvadio brojne zvijezde (Kimmich, Kim Min-Jae, Pavard, Mazraoui, Davies, Gnabry), a jedan od sedmorice koja je u igru ušla u 46. minuti bio je i hrvatski reprezentativac.

I upravo je Stanišić na fantastičan način zabio pogodak za pobjedu. U 57. minuti je oduzeo loptu na centru, sjurio se prema 16-ercu, odigrao dupli pas s Ryanom Gravenberchom i u maniri raznog napadača svladao Naota Kamifukumota.

Bila je to druga utakmica Bayerna na japanskoj turneji prva pobjeda. U prethodnoj provjeri s 2-1 su poraženi od Manchester Cityja. (I.M.)