Screenshot Arenasport

VIDEO Čudesan pogodak i iznenađenje u Lensu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 06.04.24. | 19:08

Obje su se momčadi pomakle za jedno mjesto na ljestvici, Lens je sada peti, a Le Havre na 14. mjestu

Bez pobjednika završila je prva subotnja utakmica 28. kola francuske Ligue 1, nogometaši Lensa i Le Havrea su odigrali 1-1.

Oba pogotka su postignuta u drugom poluvremenu, a Lens je poveo u 58. minuti kada je radost domaćim navijačima omogućio poljski nogometaš Frankowski, u želji da centrira prevario je vratara gostiju, baš čudesan pogodak!

Činilo se kako će Lens pobijediti, ali je u 78. minuti nakon ‘povuci-potegni’ dosuđen kazneni udarac za goste kojeg je Sabbi realizirao za konačnih 1-1.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Prije ovog remija i Lens i Le Havre su imali mini niz od dva prvenstvena poraza. Obje su se momčadi pomakle za jedno mjesto na ljestvici, Lens je sada peti, a Le Havre na 14. mjestu.

Sve ostale utakmice na rasporedu su tijekom nedjelje. Parovi su Brest - Metz, Toulouse - Strasbourg, Reims - Nica, Montpellier - Lorient, Monaco - Rennes i Nantes - Lyon.