REUTERS/Thilo Schmuelgen

VIDEO Bayern preokretom u finišu ipak do sva tri boda!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 02.09.23. | 20:25

Odigran je i posljednji današnji susret Bundeslige

Bayern je preokretom stigao do sva tri boda na gostovanju kod Borussije Mönchengladbach. Rezultat je na kraju bio 2-1, ali nisu prve minute nikako bile ugodne za Bavarce.

Borrusia Monchengladbach povela je u 30. minuti susreta preko Itakure. Gol pogledajte OVDJE.

U drugom dijelu su se gosti uspjeli spasiti i uzeti sva tri boda. Prvo je u 58. minuti Leroy Sane zabio na asistenciju Kimmicha, da bi u 87. Mathys Tel donio i preokret gostima, a asistent je bio isti kao i za izjednačenje. Preokret pogledajte OVDJE.

Tel je zabio šest od sedam svojih bundesligaških golova kao zamjena. Od početka prošle sezone, niti jedan igrač nije uspio zabiti ih toliko ušavši s klupe.

Bayern je trenutno drugi na ljestvici, ispred njega je Leverkusen, a oba imaju po devet bodova. (eg)