Tijek utakmice: Molde - Dinamo

Vrijeme Čitanja: 3min | uto. 04.08.15. | 20:34

Dinamo u Norveškoj traži prolaz u playoff Lige prvaka. Tekstualni prijenos pratite na našem portalu...

Završila je utakmica. Dinamo je prošao dalje zbog više golova u gostima. Uskoro opširnije...

87' Pokušava Molde, ali bez pravih šansi. Dinamo se koncentrirao na branjenje 3:3

80' Po jedna sjajna prilika sa svake strane, ali su Eduardo i Horvath branili. Prvo je pucao Kamara, a onda Antolić

76' GOOOL! Molde je izjednačio s igrače manje. Mostrom je ubacio s desne strane, a Kamara zabio za 3:3

75' Izašao je Rog, ušao Ćorić

72' Crveni karton za Molde. Isključen je Forren koji je srušio Hodžića i dobio drugi žuti karton

66' Stisnuo je Molde, ali odigrao je Dinamo sjajan kontranapad. Hodžić se sjurio prema golu, uposlio Antolića na lijevu stranu, a njegov udarac brani Horvath

62' Izašao je Soudani, a ušao Hodžić

60' Još jedna šansa za Molde. Sada je Eduardo obranio Elyounoussiju. Dinamo je, osim bljeskova Roga, potpuno nestao iz utakmice

55' Izmjena kod Dinama. Izašao je Henriquez, a ušao Antolić

54' Kakva šansa za Dinamo! Roh je istračao sam ispred golmana, ali Horvath branio njegov udarac. Na lopti je prvi Soudani koji puca prema praznom golu, ali odnekud se stvorio Forren i izbio loptu u korner

54' Šansa za Molde. Šimunović je izbio loptu u zadnji tren ispred Kamare

52' GOL! 3:2! Odnosno 2:3. Opet je penal bio za Molde, opet je krivac bio Eduardo koji je srušio Linnesa, a ovaj put je precizan bio Elyounoussi

47' Počelo je drugo poluvrijeme, a odmah se u prilici našao Rog. No, on se odlučio na pokušaj loba visokog vratara Moldea

Gotovo je prvo poluvrijeme. Dinamo ima 3:1!

45' Još jedan penal za Molde i još jedan promašaj. Ovaj put je Eduardo obranio udarac Singha i time anulirao činjenicu da je on skrivio kazneni udarac time što je srušio Hestada

42' GOL! 3:1! Hussain je dao gol lijepim udarcem s 18 metara

40' Dinamo je imao nekoliko poluprilika, a najviše se trudio Marko Rog

32' Molde se malo trgnuo, ali nisu Norvežani stvorili nikakvu izglednu šansu

28' Smirila se utakmica nakon 3:0

22' GOOOOOL! Dinamo je jako blizu playoffa Lige prvaka. Strijelac za 3:0 je Marko Rog nakon što je Horvath lijepo zaustavio pokušaj Henriqueza

20' GOOOL! 2:0! Strijelac je Ademi nakon što se lopta odbijala od mnogo igrača u kaznenom prostoru Moldea. Akciju je sjnim prolaskom po desnoj strani počeo Henriquez

17' GOOOOL! Dinamo vodi 1:0. Marjo Pjaca je iskoristio jednu grešku obrane, sjurio se lijevom stranom i zabio gol

15' Utakmica je ušla u mirne vode, u ritmu koji odgovara Moldeu. Mirno čuvaju 1:1 i čekaju priliku iz kontre. I Dinamo je na početku pokušao brzim akcijama, ali su utihnuli nakon 4-5 minuta

8' KAMARA JE PROMAŠIO JEDANAESTERAC! Kamara je sam stavio loptu na bijelu točku, ali je penal izveo jako loše. Lopta je otišla visoko iznad gola

7' Penal za Molde. Sudac je pokazao na bijelu točku iako je izgledalo kao da je Pinto čisto izbio loptu ispred Kamare

6' Brzu su kontru odigrali Norveženi, ali Pinto je na kraju lijepo blokirao

5' Lijepo je ubacio Hestad s lijeve strane. Gužva je bila u kaznenom prostoru Dinama, ali lopta je otišla iznad gola

1' Počela je utakmica. Zoran Mamić je poslao sljedeću postavu: Eduardo – Pinto, Šimunović, Sigali, Pivarić – Ademi, Goncalo – Soudani, Rog, Pjaca – Henriquez.

U Zagrebu su Dinamo i Molde odigrali 1:1. Dinamo je poveo preko Henriqueza, a izjednačio je Kamara. 'Modri' su izgledali prilično loše u toj utakmici, a veliki skandal napravio je Machado koji je pokazao srednji prst navijačima prilikom zamjene.