VINCENT WEST/Action Images

Šišmiši odletjeli na vrh ljestvice, tamo im se priključili Pirati (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.08.21. | 07:15

Domaće pobjede u primeri.

S jučerašnje dvije utakmice otvoreno je treće kolo La Lige, a s dvije pobjede profitirali su Valencia i Mallorca koji su skočili na vrh ljestvice. Mallorca je na domaćem terenu bila bolja od Espanyola 1:0 (Daniel Rodriguez 27'), a Valencia je s 3:0 bila bolja od Deportivo Alavesa.

Šišmiši su poveli već u 3. minuti kada je Daniel Wass skrenuo loptu nakon lijepe kontre.

Pogodak za 1:0 pogledajte OVDJE.

Valencia je udvostručila prednost u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela kada je Carlos Soler efektno zabio nakon duge akcije domaćina (VIDEO). Konačni rezultat postavio je Goncalo Guedes u 60.

Pogodak Guedesa za 3:0 pogledajte OVDJE.

Valencia i Mallorca tako nakon nepotpunog trećeg kola drže vrh ljestvice sa sedam bodova, jednim više od Seville i Atletica koji imaju utakmicu manje. Ponudu za utakmice današnjeg programa Primere pogledajte OVDJE.