Salernitana potopljena, ali spašena, a Cagliari s Rogom nije zabio u Veneciji i ispao (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 22.05.22. | 22:57

U nedjelju navečer dvama utakmicama za ostanak u ligi završena je i Serie A

Predvečer je Milan smijenio Inter na tronu Serie A i prišio si 19. ‘scudetto’, a navečer je talijansko nogometno prvenstvo završeno dvama paralelnim utakmicama za o(p)stanak, u kojima je deblji kraj izvukao

Salernitana je, naime, uspjela izgubiti doma od Udinesea 0:4 (zabili su Deulofeu, Ilija Nestoroski i Udogie u prvom, a Pereyra u drugom poluvremenu), obranio je pri 0:3 domaći vratar penal...a Cagliariju je trebala pobjeda u Veneziji da je prestigne na ljestvici. No, nikako momčad sa Sardinije nije uspjela pronaći put do mreže u Laguni.. Nervoza, nervoza… I ostalo je 0:0! Inače, Venezia je već ranije izgubila sve izglede za ostanak. Pa za sobom povukla i Cagliari...

Što se hrvatskih igrača tiče, Filip Benković ostao je na klupi gostiju u Salernu, a u Veneciji je Marko Rog je za goste zaigrao od 34. minute, kad se ozlijedio Lykogiannis.