Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 29.10.14. | 23:30

U devetom kolu talijanske Serie A, Genoa je s 1:0 svladala Juventus i nanijela 'Staroj dami' prvi poraz u sezoni, a to je iskoristila Roma, koja je s 2:0 slavila protiv Cesene.

Sedmo slavlje 'Vučici' i vrh Serie A donijeli su Destro ranim golom u osmoj minuti i De Rossi u 81. minuti.

Iako je Juventus bio bolja momčad u dvoboju protiv Genoe, aktualni prvak ipak je katapultirao u 94. minuti kada je Antonini poslao loptu u mrežu za pobjedu i prvi poraz 'Stare dame' u ovoj sezoni.

Roma je tako preuzela vrh i bodovno se izjednačila s Juventusom, koji također ima 22 boda i gol razliku 16:4.

Fiorentina je s 3:0 bila bolja od Udinesa, uz dva gola Babacara, a Milan Badelj nije ulazio u igru za domaćine.

Milan je podijelio bodove s Cagliarijem odigravši 1:1, dok je Inter, s Mateom Kovačićem, koji je odigrao cijelu utakmicu, svladao Sampdoriju s 1:0 i to pogotkom Icardija iz penala u 90. minuti.

Torino je svladao Parmu s 1:0, a Palermo je s istim rezultatom pobijedio Chievo. Napoli je kod Atalante odigrao 1:1.

AtalantaNapoliChievoPalermoParmaTorinoSampdoriaInterCagliariMilanUdineseFiorentinacesenaGenoaSerie AJuventusRoma