REUTERS/Stephanie Lecocq

PSG i s Mbappeom na klupi nastavio marš prema naslovu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.02.24. | 08:01

Parižani imaju 11 bodova prednosti pred drugoplasiranom Nicom.

Vodeći Paris Saint-Germain svladao je Lille s 3-1 u utakmici 21. kola francuskog prvenstva te napravio još jedan korak prema obrani naslova prvaka.

Gosti su poveli u 6. minuti golom Yusufa Yazicija, ali već u 10. minuti Goncalo Ramos je izjednačio. Za vodstvo PSG-a Alexsandro je u 17. minuti postigao autogol, da bi konačnih 3-1 postavio Randal Kolo Muani u 80. minuti. Kylian Mbappe je dvoboj odgledao s klupe.

Momčad Luisa Enriquea je došla do 50 bodova, 11 više od drugoplasirane Nice. Brest je treći s 36 bodova, a po 35 imaju Lille, Monaco i Lens koji je u subotu ostvario treću uzastopnu prvenstvenu pobjedu svladavši pred svojim navijačima Strasbourg s 3-1.

Elye Wahi (16), David Pereira da Costa (30) i Florian Sotoca (58) bili su strijelci za domaću momčad, a Thomas Delaine (43) je postigao jedini gol za Strasbourg.