Posuđeni Dinamov talent donio pobjedu u debiju

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 24.02.20. | 08:07

Samo pet minuta na terenu mu je bilo dovoljno za sjajan pogodak vrijedan tri boda protiv izravnog konkurenta.

Roko Baturina je u potrazi za potrebnim minutama otišao na posudbu u slovenski prvoligaš Bravo i već u prvoj utakmici pokazao da će to biti pun pogodak za obje strane.

Naime, 19-godišnjem napadaču je trebalo samo pet minuta na terenu da donese pobjedu svojoj novoj momčadi.

Baturina je u derbiju začelja slovenske Prve lige protiv Tabora Sežane ušao u 79. minuti pri rezultatu 1:1 te samo pet minuta kasnije pogodio za 2:1 i donio vrlo vrijedne bodove za ostanak protiv izravnog konkurenta. Sin legende Hajduka i Zagreba je primio loptu na prsa pored obrambenog igrača te se majstorski odvojio i još ljepše probio gostujućeg vratara Renera.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGermanijak%2Fposts%2F2444884308951189&width=500" width="500" height="492" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Pogledajte TEČAJEVE Germania Sport kladionice.