Osijek razbio Zagreb u Kranjčevićevoj, hat-trick Aljoše Vojnovića

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 01.03.15. | 16:59

Ivo Šušak je definitivno izvukao Osijek iz krize. Nakon uvjerljivih 4:0 protiv Splita te boda uzetog Dinamu, danas je slavonski prvoligaš u Kranjčevićevoj utakmici održao pravu nogometnu lekciju Zagrebu.

Trener-predsjednik domaćina Dražen Medić iznenadio je početnom postavom u kojoj nije bilo standardnog vratara Dominika Livakovića, a svoj debi neće po dobrom pamtiti Jakša Herceg. On je čak četiri puta morao vaditi loptu iz svoje mreže.

Prvi gol je Osijek zabio u 40. minuti, a strijelac je bio Antonio Perošević. S 1:0 se otišlo na poluvrijeme, a u nastavku je počeo 'one man show' Aljoše Vojnovića. Povratnik u Gradski vrt je zabio svoj hat-trick te tako lijepo poručio upravi Splita da su ga se možda olako riješili.

Ovom pobjedom Osijek je došao na 22 boda te se sada nalazi na 8. mjestu, iznad opasne zone. Zagreb je ostao na 5. mjestu s 30 bodova.