Fantastični Gambijac Barrow presudio Vučici u golijadi na Olimpicu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 07.02.20. | 21:54

Bologna je odigrala ponajbolju utakmicu ove sezone za što je nagrađena s velika tri boda.

Gosti su bolje otvorili utakmicu te su u 16. minuti prvi stigli do vodstva. Barrow je s desne strane vanjskim dijelom kopačke uputio izvrstan ubačaj na drugu vratnicu gdje utrčava Orsolini koji iz blizine nema težak zadatak svladati Lopeza – 0:1

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/yjrJ" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Vodstvo gostiju trajalo je šest minuta, a onda Roma stiže do izjednačenja. Kolarov je prošao po lijevoj strani i lijepim ubačajem uposlio Džeku na prvoj vratnici. Udarac BiH napadača nije bio precizan te je lopta nastavila svoju putanju prema drugoj stativi gdje nespretno reagira stoper gostiju Denswil koji nesretno i nespretno ubacuje loptu u vlastitu mrežu – 1:1

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/goKy" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Ipak, taj rezultat je na semaforu bio svega četiri minute budući da u 26. minuti Bologna opet stiže do vodstva. Tragičar kod prvog pogotka kratkim je pasom uposlio Gambijca koji se otvorio na svoju jaču, desnu nogu i onda uz pomoć domaće obrane lijepim udarcem matirao Španjolca na golu Rome – 1:2.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/3rog" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Do kraja prvih 45 minuta pogodaka više nije bilo pa su tako gosti na predah otišli s prednošću od 1:2

U nastavku, Bologna povećava svoje vodstvo. Igrala se 51. minuta, Barrow je na centru pokupio jednu loptu, sjurio se prema vratima Rome gdje je prvo izvrsnim driblingom posao „po ćevape“ gostujućeg braniča Santona, a onda i rutinski završio akciju pogotkom kraj nemoćnog Pau Lopeza – 1:3

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/GeEv" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Roma je smanjila rezultat u 72. minuti. Bruno Peres je uputio lijep centaršut iz teške situacije, Mkhitaryan je lijepo utrčao na prvu vratnicu i onda izvrsno završio akciju pogotkom – 2:3

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/0Enn" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Bologna je u tim trenucima pala, Roma je imala prilike stići do izjedančenja, ali glupost Cristantea glavni sudac utakmice nagradio je izravnim crvenim kartonom. Zasluženo ili ne, prosudite sami:

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/a0Eq" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Do kraja utakmice više nije bilo golova, a Bologna je tako nastavila sa svojim vrhunskim predstavama ove sezone zbog kojih se u konačnici i nalaze, barem privremeno, na fantastičnom šestom mjestu.

U sljedećem kolu Roma ide na teško gostovanje u Bergamo gdje ih čeka Atalanta, dok Bologna na domaćem terenu dočekuje Genou.