Borussia Dortmund stradala i u Hannoveru, nastavak agonije Kolna i HSV-a (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.10.17. | 17:35

Borussia je brzo ispustila vrh ljestvice...

U tijeku je 10. kolo njemačke Bundeslige.

Najveće iznenađenje dana svakako je uvjerljiv poraz Borussije Dortmund kod Hannovera. Dvaput se Borussia vraćala; prvo nakon gola Jonathasa iz jedanaesterca za 1:0 kada je Zagadou zabio za 1:1 u 27., a onda i nakon što je Bebou zabio u 40. za 2:1 Hannovera. Stvari je na 2:2 postavio Yarmolenko u 52. minuti. No, stvari su krenule nizbrdo za Boszovu momčad kada je Zagadou u 59. minuti isključen, nakon čega je Hannover riješio pitanje pobjednika golovima Klausa u 60. i ponovno Beboua u 86. minuti.

Nastavljena je mizerija Kolna i HSV-a. Koln je poražen u gostima kod Bayera iz Leverkusena za 2:1; iako su poveli u 23. minuti preko Guirassyja, Leverkusen je preokrenuo stvari u drugom dijelu golovima Baileyja u 54. i Bendera u 74. minuti. HSV je u Berlinu pak prekinuo crni niz Herthe bez pobjede; domaći su slavili s 2:1 golovima Starka u 17. i Rekika u 50; HSV je smanjio u 73. preko Arpa.

Iznenađujuć je i poraz Hoffenheima od Borussije Monchengladbach s 3:1. Hoffenheim, gdje je od 35. minute na terenu bio i naš Andrej Kramarić, poveo je preko Demirbaya u 25. minuti. Monchengladbach je preokrenuo golovima Hazarda u 61., Gintera u 79. i Vestergaarda u 82. minuti za pobjedu i tri boda. Schalke i Wolfsburg su podijelili bodove, bilo je 1:1.