Zašto uvijek ja? Mario Balotelli ponovno ispisao povijest Serie A (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 05.01.20. | 14:26

Prešlo mu u naviku.

Sjajni napadač Lazija Ciro Immobile srušio je Bresciju golom za 2:1 u zadnjoj minuti utakmice 18. kola Serie A. Za domaćina je jedini gol zabio Mario Balotelli u 18. minuti za vodstvo, što je bio prvi gol u Serie A u 2020.godini..

Ništa to ne bi bilo toliko čudno da isti igrač nije postigao prvi gol i u 2010. godini, kada je u dresu Intera zatresao mrežu Chieva iz Verone.

Što bi Balotelli rekao: „Why always me?“

No, na kraju Bresciji taj gol nije bio dovoljan jer je Lazio golovima Immobilea u 42. i 91. minuti preokrenuo rezultat na 1:2 i upisao nova tri boda.

Veliku pomoć Rimljanima omogućio je Cistana, koji je dobio dva žuta kartona u 35. i 40 minuti.

Immobile je postao prvi igrač koji je postigao 19 golova u uvodnih 17 utakmica nakon Antonia Valentina Angelilloa, koji je taj doseg ostvario u dresu Intera davne 1959. godine.

Pogledajte TEČAJEVE Germania Sport kladionice.