Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 09.04.17. | 16:26

Uvjerljiv je bio Manchester United danas.

U susretu 32. kola Premiershipa Manchester United je elegantno prošao Sunderland na današnjem gostovanju, bilo je 3:0.

Goste je u vodstvo doveo Zlatan Ibrahimović vrlo lijepim pogotkom u 30. minuti. Sunderlandova situacija postala je gora desetak minuta kasnije, kada je Sebastian Larsson zaradio direktno isključenje nakon grubog starta nad Herrerom u 43. minuti.

Utakmica je jedva krenula u drugom dijelu, a United je podebljao vodstvo. Mkhitaryan je u 46. minuti zabio za 2:0 i ako je bilo upitno pitanje pobjednika, tu je sve bilo riješeno. Točku na i stavio je Marcus Rashford golom u 89. minuti, na asistenciju Zlatana Ibrahimovića.

United je ovom uvjerljivom pobjedom ponovno preuzeo peto mjesto od Arsenala, dok je Sunderland duboko na dnu ljestvice sa samo 20 bodova. Spas im se čini daleko, deset bodova ih dijeli od zone spasa. Izgleda da je ovo sezona u kojoj Sunderland na kraju ispada.