REUTERS/Massimo Pinca

VIDEO Stankovićeva Sampdoria namučila Staru damu koja je pobjedu potvrdila tek u 94. minuti

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.03.23. | 22:53

Domaćin je vodio 2:0, gosti se vratili u razmaku od dvije minute, da bi onda u drugom dijelu ipak uspjeli slomiti momčad iz Genove.

U posljednjem subotnjem susretu 26. kola talijanske Serie A Juventus je kao domaćin u Torinu pobijedio Sampdoriju 4:2.

Počelo je vrlo ugodno za favorizirani Juventus koji je poveo 2:0 golovima Bremera u 11. i Rabiota u 26. minuti. No, sve je za Juventus palo u vodu u manje od 100 sekundi. Augello je u 31. smanjio, a Đuričić u 32. minuti izjednačio na 2:2.

Čekao je Juventus na novo vodstvo sve do 64. minute kada je Francuz Rabiot zabio svoj drugi pogodak za 3:2. Mogao je Juventus opet povesti s dva gola razlike u 69. minuti, ali Vlahović nije realizirao jedanaesterac.

Strepio je Juventus za pobjedu sve do 94. minute, a tada je mladi, 19-godišnji Argentinac Soule postavio konačnih 4:2.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE

Juventus se popeo na sedmo mjesto ljestvice, dok je Sampdoria i dalje u velikim problemima, na posljednjem je mjestu.

Kolo će u ponedjeljak zatvoriti Milan i Salernitana.