REUTERS/Thilo Schmuelgen

VIDEO Stanišić spasio Bayer poraza u zadnjim sekundama sudačke nadoknade

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.04.24. | 19:59

Novi prvaci ostali su neporaženi i nakon 30. kola, ukupno 45 utakmica ove sezone

Nogometaši Borussije i Bayera odigrali su u Dortmundu 1-1 u utakmici 30. kola Bundeslige, a novoga njemačkog prvaka prvoga je poraza u posljednjim sekundama dvoboja spasio hrvatski reprezentativac Josip Stanišić.

Borussia je u 81. minuti povela preko Niclasa Füllkruga i taj rezultat je bio sve do sedme minute sudačke nadoknade kada je ubačaj Wirtza iz kornera Josip Stanišić glavom pretvorio u pogodak.

Sažetak utakmice pogledajte OVDJE (Sportklub).

Bayer u prošlog tjedna odigurao povijesni, prvi naslov prvaka, a u 30 kola su i dalje neporaženi. Borussija Dortmund je peta s dv aboda manje od Leipziga, koji drži mjesto koje vodi u Ligu prvaka.