REUTERS/Stephanie Lecocq

VIDEO Reims neporažen s Parka prinčeva, mrzovoljni Mbappe ušao u 73. minuti umjesto Ramosa

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.03.24. | 15:47

PSG ima 10 bodva više od drugoplasirnog Bresta

PSG i Reims su u nedjelju u utakmici 25. kola francuskog prvenstva odigrali neodlučeno 2-2 na Parku prinčeva.

Poveli su gosti već u šestoj minuti susreta, a strijelac je bio Munetsi. No domaća momčad dolazi do izjednačenja nakon autogola Abdelhamida u 17. minuti. PSG podiže na 2-1 dvije minute kasnije pogotkom Goncala Ramosa. No, Diakité na kraju prvog poluvremena zabija izjednačujući gol za Reims.

Inače, strijelca za 2-1 Ramosa u 73. je minutizamijenioi Kylian Mbappe, koji je nakon odluke da ne produži ugovor i prijeđe u Real Madrid na ljeto starter samo u Ligi prvaka. Pošteno ili ne, procijenite sami, ali dali bismo za pravo Luisu Enriqueu…

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

PSG je prvi na ljestvici s 56 bodova, deset više od drugoplasiranog Bresta, koji je u subotu izgubio od Lensa u gostima (0-1). Reims je na devetom mjestu s 35 bodova.