REUTERS/Benoit Tessier

VIDEO PSG u sudačkoj nadoknadi s bijele točke izvukao bod

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 25.02.24. | 19:19

Parižani su jedini ligaški poraz ove sezone upisali u rujnu prošle godine od Nice (2-3)

U susretu 23. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku prinčeva odigrao 1-1 protiv Rennesa izborivši remi golom u sedmoj minuti nadoknade.

Gosti su poveli u 33. minuti golom Aminea Gouirija i kada se već činilo kako će PSG upisati tek drugi poraz ove sezone, Goncalo Ramos je izjednačio u sedmoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

PSG je jedini ligaški poraz ove sezone upisao u rujnu prošle godine od Nice (2-3). S druge strane Rennes je ovim remijem prekinuo niz od šest uzastopnih pobjeda.

U prvom nedjeljnom Monaco je na gostovanju pobijedio Lens sa 3-2 skočivši na treće mjesto Le Championnata.

Momčad iz Kneževine je povela sa 2-0 golovima Florina Balogune (19.) i Takumija Minamina (30.), no Lens je uspio izjednačiti, a strijelci su bili Elye Wahi (31.) i Wesley Said (77.).

Monaco je u 83. minuti imao jedanaesterac kojeg nije realizirao Balogun, no Minamino je u sudačkoj nadoknadi svojim drugim golom na utakmici donio pobjedu gostima.

Nica je kiksala odigravši tek 0-0 protiv Clermonta ispustivši treće mjesto. Toulouse je sa 3-1 porazio Lille (VIDEO), dok je Reims kao gost porazio Le Havre sa 2-1 (VIDEO).