Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 19.02.17. | 16:16

Čudne stvari događale su se na utakmici između dvije vijetnamske momčadi.

U utakmici 6. kola vijetnamske V-lige između Ho Chi Minha i Long Ana gostujuća je momčad na bizaran odlučila protestirati protiv nepravedne odluke suca.

Naime, sudac je u 39. minuti, kod rezultata 1:0 za Long An, dosudio nepostojeći penal protiv gostiju. Golman Long Ana prvo se maknuo s gola, nakon što ga je sudac vratio na gol ukopao se uz stativu, a nakon što ga je sudac „odlijepio“ i sa stative okrenuo je leđa u trenutku izvođenja jedanaesterca.

Tu nije bio kraj – igrači Long Ana odlučili su u idućem napadu nastaviti protestirati. I to tako što su nepomično stajali na terenu. Ormazabal, koji je napad prije pogodio iz jedanaesterca, našao se tako sam ispred golmana gostujuće momčadi koji je izletio pred njega i napravio – kolut naprijed!

Gosti su nakon toga ipak odlučili igrati i čak su 54. minuti uspjeli izjednačiti na 2:2. Međutim,u sudačkoj nadoknadi vratili su se u protestno raspoloženje pa su u tri minute primili tri gola.

Utakmica je završila rezultatom 5:2 za Ho Chi Minh.

(Foto: Screenshot /Youtube)