REUTERS/Massimo Pinca

VIDEO Pašalić asistencjom iznenadio suparnike, Atalanta izborila remi kod Stare dame

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.03.24. | 20:13

Za hrvatskog veznjaka to je četvrto dodavanje za pogodak u Seriji A ove sezone

U susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Atalanta su odigrali 2-2, a za goste je nastupio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić upisavši asistenciju.

Momčad iz Bergama je povela u 35. minuti golom Teuna Koopmeinersa na Pašalićevu neočekivano dodavanje iz slobodnog udarca. Za hrvatskog veznjaka to je četvrta ligaška asistencija ove sezone.

Stara dama je u nastavku susreta okenuo rezultat golovima Andreje Cambiasa (66.) i Arkadiusza Milika (70.), no Koopmeiners je u 75. minuti zabio za 2-2.

Pašalić je za Božicu odigrao cijeli susret.