Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 29.04.17. | 18:48

Monaco je slavio u 35. kolu Ligue 1.

Monaco i u 35. kolu nastavlja svoj marš ka tituli prvaka Francuske, ovog puta su svladali Toulouse sa 3:1.

Nije baš krenulo idealno, nakon tvrdog prvog dijela, u kojem su gosti sakupili tri žuta kartona Toulouse je početkom drugog dijela poveo pogotkom Toivonena u 46. minuti. Ipak, Monaco se brzo sabrao i nakon samo tri minute izjednačio preko stopera Kamila Glika.

Dvadesetak minuta trebalo je nakon toga da Monaco u potpunosti preokrene susret, kada je nakon greške gostujućeg vratara u 64. minuti pogodio Mbappe. Točku na i stavio je Lemar golom za 3:1 u 75. minuti.

Imao je Monaco još nekolicinu prigoda do kraja susreta, ali se rezultat nije mijenjao. Ovo je sedma prvenstvena pobjeda Monaca u nizu, dok za poraz u Ligue 1 ne znaju od sredine prosinca prošle godine i domaćeg poraza od Lyona (1:2). Dakako da i dalje drže vrh sa tri boda prednosti nad Paris Saint Germaineom i devet ispred trećeplasirane Nice. Toulouse je pak na 11. mjestu sa 42 boda.