Pixsell
Pixsell

VIDEO Bjelica upisao četvrti poraz u sezoni s Trabzonsporom

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 06.10.23. | 21:25

Jedini pogodak na utakmici postigao je u 29. minuti iskusni 36-godišnji portugalski igrač Nani

Novi poraz u turskom nogometnom prvenstvu upisao je Trabzonspor, sastav kojeg vodi hrvatski strateg Nenad Bjelica, Adana Demirspor je pred svojim navijačima slavila 1-0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je u 29. minuti iskusni 36-godišnji portugalski igrač Nani. Za goste je od 72. minute zaigrao hrvatski nogometaš Tonio Teklić.

Gol pogledajte OVDJE.

Trabzonspor je time upisao četvrti poraz u sezoni te se nalazi na petom mjestu ljestvice. Adana Demirspor, klub koji je ove sezone u Europi bio bolji od Osijeka, trenutačno je treći i ima 17 bodova, odnosno, pet više od Trabzonspora.

Na samom vrhu, uz utakmicu manje, nalazi se Fenerbahce koji ima svih sedam pobjeda i 21 bod.