Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 31.01.17. | 22:48

Uzbudljivo je večeras bilo na Otoku.

U ranijem terminu, od 20:45 odigrano je šest utakmica 23. kola engleskog prvenstva, a treba izdvojiti 2:1 poraz Arsenala u gostima kod Watforda. Gosti su šokirali 'Topnike' nakon samo deset minuta igre kada je gol zabio Kaboul, a tri minute kasnije je Deeney udvostručio prednost Watforda. U 20. minuti je Arsenal ostao bez Ramseyja koji se ozlijedio i morao je napustiti teren. Iwobi je u 58. minuti smanjio zaostatak, a rezultat se više nije mijenjao.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5a8508" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x5a8508_all-goals-highlights-arsenal-1-2-watford-31-01-2017-%25E1%25B4%25B4%25E1%25B4%25B0_sport" target="_blank">All Goals &amp; highlights - Arsenal 1-2 Watford...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/mohtv" target="_blank">mohtv</a></i>

Tako je Arsenal upisao četvrti poraz i propustio je pobjeći Tottenhamu, koji je večeras odigrao 0:0 protiv Sunderlanda. Mreže se nisu tresle.

Aktualni prvak Leicester nastavlja s lošim nastupima u prvenstvu. 'Lisice' su izgubile u gostima kod Burnleyja s 1:0. Junak domaćina bio je Vokes, koji je u igru ušao u 79. minuti i osam minuta kasnije je zabio za pobjedu nakon kornera.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5a84j3" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x5a84j3_sam-vokes-goal-hd-burnley-1-0-leicester-city-31-01-2017-hd_sport" target="_blank">Sam Vokes Goal HD - Burnley 1-0 Leicester City...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/nammakudla" target="_blank">nammakudla</a></i>