Sveti Lovre praznom mrežom prekinuo katastrofalan niz, pomračenje uma napadača Monaca (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 01.02.20. | 22:23

Toulouse je nakon 11 poraza napokon došao do boda.

Odigrano je šest utakmica 22. kola francuske Ligue 1.

Amiens i Toulouse su podijelili bodove nepopularnim rezultatom 0:0.  Lovre Kalinić je sačuvao praznu mrežu te tako omogućio svojoj momčadi prvi bod nakon čak 11 poraza u nizu. Zanimljivo da je Toulouse svega tri puta ove sezone nije primio gol, od toga dva puta protiv Amiensa.

Nimes je slavio protiv Monaca rezultatom 3:1. Gosti su sjajno otvorili utakmicu i golom Ben Yeddera poveli već u 13. minuti.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/14O6" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

No, domaćini u 27. minuti golom Miguela vraćaju stvari na početak.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/PeJX" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U 32. minuti se događa ključan trenutak utakmice. Bakayoko je neoprezno startao na sredini terena na što mu je sudac nakon gledanja varao dao izravan crveni karton, a nakon toga je uslijedilo pomračenje uma Gelsona Martinsa, koji je odgurnuo suca te mu je pokazan put u svlačionicu.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/0E5G" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Domaćini su u drugom dijelu golovima Philippoteaux u 62. i Martineza u 79. minuti naplatili dva igrača više u uzeli vrijedne bodove.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/zXpM" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/Eeyq" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Dijon je pobijedio Brest rezultatom 3:0, strijelci za domaćine su bili Balde u 3. i 20. minuti te Mavididi u 77. minuti.

Reims je preokrenuo Angers te slavio rezultatom 1:4. Domaćini su poveli golom Aliouija u 7. minuti, no Toure u 38., Abdelhamid u 62., autogolom Santamarije u 74. i Diae u 75. donose gostima sva tri boda.

Lille je odnio puni plijen iz Strasbourga protiv istoimenog domaćina rezultatom 1:2. Domaćini su poveli golom Thomassona u 12. minuti, ali gosti golovima Gabriela u 65. i Osimhena u 80. minuti iz kaznenog udarca preokreću rezultat.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGermanijak%2Fposts%2F2406253836147570&width=500" width="500" height="491" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Pogledajte TEČAJEVE Germania Sport kladionice.