Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Šibenik dominirao, tri puta gađao okvir gola, promašio penal, a Dugopolje ukralo bod na Šubićevcu

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 02.10.23. | 22:28

Momčad Marija Carevića nije se istaknula pred vratima suparnika.

Pomalo je nevjerojatno bilo gledati kako Šibenik nije uspio pobijediti Dugopolje u okršaju za vrh Prve NL. Momčad Marija Carevića je dominirala, imala je 70 posto posjeda lopte, više od igre, i sjajne prilike, a na koncu se morala zadovoljiti remijem od 1-1.

U prvih 45 minuta Šibenik je uputio 13 udaraca prema suparničkim vraima, od toga čak devet u okvir gola, nasuprot jednog jedinog Dugopolja. Povrh toga, imao je domaćin i penal u petoj minuti, ali je vratar Dugopolja Lukić obranio udarac Božiću, a dva puta su i gađali okvir gola (Torres i Cvijanović), a gosti su uspjeli zabiti za o-1 u 33. minuti kada je Šaranić zabio gol.

I u drugom dijelu je Šibenik imao inicijativu, a onda je Marijanović izborio penal, drugi za Šibenik na utakmici, a u pogodak ga je pretvorio Majić.

Do kraja su Šibenčani jurnuli i po drugi pogodak, sasvim su stisnuli goste, ali nisu uspjeli zabiti.