Action Images/Carl Recine

Odčepilo ga: Zadarski golgeter zabio drugu utakmicu zaredom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 14.09.21. | 17:05

Odlazak iz Engleske bio je pun pogodak, a sad je prvi napadač koji je zabio u grupnoj fazi Konferencijske lige

Prošla sezona bila je pakao za hrvatskog napadača Stipu Pericu. Minute je dobivao na kapaljku u Watfordu iz kojeg je tražio izlaz i pronašao ga je ovog ljeta odlaskom u Izrael.

Potpisao je sredinom kolovoza za izraelski Maccabi Tel Aviv, što se izgleda pokazalo kao pun pogodak za zadarskog napadača koji je s 19 godina postao igrač Chelsea za koji nije nikad zaigrao. U Maccabiju je dobivao minutažu pomalo pa je u prve dvije utakmice igrao 28 i 30 minuta, a posljednjoj je dobio 59 minuta i vratio zgoditkom u remiju s Petach Tikvom od 1:1.

U današnjoj utakmici Konferencijske lige priliku od prve minute ponovno mu je dao nizozemski stručnjak Patrick van Leeuwen, a Perica mu je uzvratio zgoditkom za vodstvo u 13. minuti.

Napadač je primio dobru loptu u kaznenom prostoru, oslobodio se čuvara driblingom i pogodio za 1:0, a samo četiri minute Alashkert je izjednačio preko Embala. Domaći Maccabi vratio je vodstvo u 32. minuti kada je pogodio Kanichowsky.