Na krilima fantastičnog Zlatana, Milan se protiv Napolija vratio na vrh Serie A (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 22.11.20. | 22:13

Godine su samo broj - bio je Mourinho u pravu za Zlatana.

Nakon što smo svjedočili nekolicini zanimljivih popodnevnih utakmica u Serie A, ipak moramo priznati da smo čekali derbi između Napolija i Milana najviše.

I nije nas razočarala. Na koncu, lider prvenstva Milan uzeo je sva tri boda pobjedom 3:1 - zahvaljujući svom stroju za pogotke, Zlatanu Ibrahimoviću.

Sjajni nas Šveđanin ne prestaje oduševljavati nego pokazuje da je i dalje nogometna klasa iako ima 39 godina. Bio je strijelac za svoju momčad kirurški preciznim udarcem glavom u 20. minuti, da bi zatim u 54. ponovno zabio na asistenciju našeg Ante Rebića.

Prijetio je Napoli, koji je statistički bio čak bolja i opasnija momčad, na koncu i smanjio preko Mertensa u 63. minuti, ali dalje od toga nije išlo. Dodatno je Gattusovoj ekipi otežao drugu žuti, odnosno crveni karton Bakayoka samo dvije minute nakon što je Belgijanac smanjio prednost gostiju. Na koncu, pobjedu gostiju potvrdio je Hauge u 95. minuti, na samom kraju utakmice.

Napomenimo da je u susretu koji se igrao od 18h ekipa Udinesea bila bolja od Genoe 1:0 - zabio je De Paul (34').