Reuters/Andrew Boyer

Može i bez Grealisha: Villa na domaćem terenu uvjerljivo slavila nad Evertonom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 18.09.21. | 21:05

Momčad iz Liverpoola upisala je prvi poraz u sezoni

Nogometaši Aston Ville i Evertona međusobnim su dvobojem zaključili bogat dan u engleskoj Premier ligi. Iako se na poluvrijeme išlo bez pogodaka, domaćini iz Birminghama u nastavku su proigrali i na kraju pobijedili rezultatom 3:0.

Prvi je pao u 66. minuti, stijelac je Matty Cash. Akcija je krenula skroz od vratara Ville, iz obrane u svega desetak sekundi stigla do najviše linije, gdje ju je na desnoj strani primio i mrežu Asmira Begovića zakucao 24-godišnji Englez.

Pogodak Casha pogledajte OVDJE.

Samo tri minute kasnije, već je 2:0. Leon Bailey izveo je korner, a loptu u vlastiti gol pospremio francuski defanzivac Lucas Digne.

Autogol Dignea pogledajte OVDJE.

Konačan rezultat postavio je sam Jamajčanin Bailey 15 minuta prije kraja. Akcija je krenula od Casha, a bivšeg napadača Bayer Leverkusena uposlio je Danny Ings.

Pogodak Baileyja za konačnih 3:0 pogledajte OVDJE.