Monaco se u dva navrata vraćao protiv Toulousea i otvorio sezonu pobjedom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 04.08.17. | 22:42

Gledali smo zanimljivu utakmicu…

U prvoj utakmici nove sezone Ligue1 Monaco je na domaćem terenu slavio protiv Toulousea 3:2.

Aktualni francuski prvaci u dva su se navrata vraćali iz zaostatka i na koncu ipak uspjeli otvoriti novu sezonu pobjedom.

Gosti su poveli već u 6. minuti – nakon udarca iz kuta i „pospane“ reakcije obrane Monaca za 1:0 pogodio je veznjak Zinedine Machach. Monaco je do izjednačenja stigao u 28. minuti, također nakon udarca iz kuta, kada je najviši u šesnaestercu gostiju bio Jemerson koji je glavom poslao loptu u mrežu i poravnao rezultat.

I drugo poluvrijeme bolje su otvorili gosti. U 53. minuti s ruba šesnaesterca precizan je bio Andy Delort za vodstvo Toulousea 2:1. Međutim, Monaco je uspio doći do pobjede – prvo u 58. minuti za 2:2 glavom zabija Falcao, a konačnih 3:2 u 70. minuti postavlja Kamil Glik. Poput Jemersona i Falcaa, i on je loptu u mrežu ubacio glavom.