Action Images/John Clifton

Milwall slomio Watford Slavena Bilića

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 26.12.22. | 16:02

Bila je to utakmica u kojoj je viđeno 30 prekršaja, po 15 s obje strane, u kojoj je sudac Smith podijelio pet žutih kartona i jedan crveni

Nastavlja se šaroliki prosinac za Watford Slavena Bilića, barem što se forme tiče. Nakon što je odigrao nepopularnih 0:0 s Hullom, pa zatim svladao Huddersfield s 2:0 u gostima, sada je Watford poražen od Milwalla s 2:0 i to pred domaćim navijačima.

Bila je to utakmica u kojoj je viđeno 30 prekršaja, po 15 s obje strane, u kojoj je sudac Smith podijelio pet žutih kartona i jedan crveni. Baš je taj isključujući karton otržao Bilićevom klubu povratak u utakmicu. Naime, kod vodstva Milwaal od 1:0 pogotkom Voglsammera u 22. minuti, Kamara je zaradio isključenje 16 minuta kasnije.

Bilićeva momčad branila se do 83. minuta kada je konačnih 2:0 postavio Flemming.

Nakon ovog poraza Watford je četvrti na ljestvici sa 37 bodova, dok je Millwall na šestom mjestu sa dva boda manje. Prvi je Burnley sa 47 bodova. (pz)