Lijeva noga, desna noga, glava - novi CR7 zabio savršeni hat-trick u Ligi prvaka (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 07.11.19. | 16:26

Mladi krilni napadač jučer je mnoge ostavio bez teksta.

Od samog početka bilo je jasno da ćemo gledat utakmicu na samo jedan gol, a da bi to mogla biti večer Brazilca kojem u rodnoj zemlji tepaju da je novi Neymar, dok u je u Madridu dobio nadimak novi CR7, vidjeli smo već nakon sedam minuta budući da mu je toliko vremena bilo potrebno da zabije prva dva pogotka na utakmici.

Prvi pogodak stigao je već u četvrtoj minuti. Marcelo je lijepo povukao loptu po lijevoj strani, lijepim centaršutom uposlio Rodryga koji se prvo varkom rješava svog čuvara nakon čega rutinski poentira lijevom nogom.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/JR1b" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Ista dvojica bila su i tri minute nakon toga u prvom planu. Kraljevi su imali pravu malu opsadu gola Turaka, lopta je u konačnici došla do Marcela koji desnom nogom (ne bi čovjek vjerovao) gađa "u trepavicu" svojeg sunarodnjaka koji zabija drugi Realov, a i drugi svoj pogodak na susretu. Igrala se sedma minuta utakmice, a Rodrygo je zabio svime osim onime što ga je proslavilo, ubojita i nevjerojatno precizna desna noga.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/gNMy" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Zaključak savršene utakmice mladog Brazilca vidjeli smo u sudačkoj nadoknadi kada je zabio prekrasno utrčavši u prazan prostor za konačnih 6:0

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/yOnJ" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Bila je to uistinu fantastična predstava mladog napadača kojeg je Santiago Bernabeu nagradio velikim ovacijama. Ugledna španjolska Marca govori kako je Rodrygo zvijezda kakva je trebao biti Eden Hazard, ali po svojem dolasku u kraljevski klub 100 milijuna eura plaćeni belgijski čarobnjak nikako da opravda velike novce uložene u njega.

Iako su mnogi kritizirali potez Realove uprave da za mladića od 18 godina na račun Santosa uplati 40 milijuna eura, kako sada stvari stoje taj novac mogao bi biti prava sitnica. Naravno, ukoliko se ovakve izvrne predstave ovog mladića nastave…