Lazio preko atomskog tria do nove pobjede (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 10.11.19. | 17:06

Vrlo lukavo iznuđen jedanaesterac od strane SMS-a.

Rimski Lazio svladao je Lecce s 4:2 u ranom terminu talijanske Serie A.

Nebesko plavi poveli su u 30. minuti preko Joaquina Coree, nakon dva lijepa proigravanja od kojih je napadač iskoistio drugo, ono Luisa Alberta. 1:0 za domaćine nakon trećine utakmice.

No nije taj rezultat predugo stajao na semaforu. Calderoni je izveo korner s lijeve strane, Rossettini prebacio glavom na drugu stativu, a Gianluca Lapadula zabio i vratio rezultat na početak.

62. minuta donosi novo vodstvo domaćina. S lijeve strane jako upotrebljiv prizeman centaršut upućuje Francesco Acerbi, a njegove namjere jako je dobro ''nanjušio'' Sergej Milinković-Savić i preusmjerio loptu u gol.

Za 3:1 jedanaesterac je realizirao Ciro Immobile u 78. minuti nakon što je Milinković-Savić vrlo snalažljivo iznudio igranje rukom protivnika u kaznenom prostoru.

Četvrti gol Lazio postiže tri minute kasnije kada ubojiti napadački dvojac Immobile i Correa izmjenjuje dva dodavanja, a Argentinac rutinski zabija za 4:1.

La Mantia je samo uspio smanjiti na 4:2 u 85. nakon što je iskoristio lijep centaršut Petrccionea. Ostalo je 4:2, te je Lazio trenutno, prije utakmice Parme i Roma, zasjeo na treće mjesto Serie A, dok je Lecce na 16. mjestu

Svi rezultati:

Cagliari – Fiorentina 5:2 (Rog 17', Pisacane 26, Simeone 34', Joao Pedro 54', Nainggolan 65'/ Vlahović 75', 87')

Lazio – Lecce 4:2 (Correa 30', 80', Milinković-Savić 62', Immobile(11m) 77'/ Lapadula 40', La Mantia 85')

Sampdoria – Atalanta 0:0

Udinese – SPAL 0:0

Parma – Roma 2:0 (Sprocati 68', Cornelius 90+3')