Lazio i Roma remizirali u revolveraškom okršaju, Lasagna zabio gradu tjestenine (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 01.09.19. | 20:34

Pravo je čudo da je palo samo dva gola danas na Olimpicu.

U prvoj današnjoj utakmici i derbiju kola Serie A Lazio i Roma odigrali su bez pobjednika 1:1 u lijepoj i sadržajnoj utakmici, sa pregršt udaraca i prilika.

Poveli su gosti već u 17. minuti. Nakon igranja Sergeja Milinkovića-Savića rukom u kaznenom prostoru prilikom ubačaja Edina Džeke, Roma je dobila priliku povesti. Kapetan reprezentacije Srbije i bivša zvijezda upravo Lazija Aleksandar Kolarov puca visoko, jako i precizno, i to je 1:0 za Vučicu.

U jako dinamičnoj utakmici u prvih 26 minuta je okvir gola pogođen ni manje ni više nego pet puta. Uz taj nevjerojatan podatak treba dodati još nekoliko odličnih prilika u tom periodu, a posebno je danas sreća okrenula leđa Ciri Immobileu.

Izjednačenje dolazi u 59. minuti. Nakon greške Rome na lijevoj strani obrane, lopta je došla do Immobilea koji je petljao, ali se na kraju spretno okreće i daje povratnu za Luisa Alberta, a on sa desetak metara jakim udarcem plasira loptu iza Lopeza za izjednačenje.

Ovaj je rezultat ostao do kraja na semaforu. Lazio u narednom kolu ide u goste SPAL-u, a Roma dočekuje Sassuolo.

Rezultati:

Lazio – Roma 1:1 (Luis Alberto 58'/ Kolarov(11m) 17')

Atalanta – Torino 2:3 (Zapata 38', 54'/ Bonifazi 24', Berenguer 57', Izzo 66')

Cagliari – Inter 1:2 (Joao Pedro 50'/ Martinez 25', Lukaku(11m) 72')

Genoa – Fiorentina 2:1 (Zapata 11', Kouame 65'/ Pulgar(11m) 76')

Lecce – Verona 0:1 (Pessina 81')

Sassuolo – Sampdoria 4:1 (Berardi 29', 36', 43', Traore 47'/ Quagliarela(11m) 67')

Udinese – Parma 1:3 (Lasagna 17'/ Gervinho 43', Gagliolo 59', Inglese 75')

Sergej Milinković-SavićAleksandar KolarovLuis AlbertoCiro ImmobileEdin DžekoDerbiLazioRomaSerie A